OSTATNIE

Nowy SMYK w Magnolii Park

Nowy salon, nowoczesna przestrzeń, a co za tym idzie – jeszcze więcej dziecięcych artykułów i zabawek. Salon SMYK w Magnolia Park zmienił lokalizację i aranżację.

Salon SMYK w Magnolia Park od 9 lutego działa w nowej lokalizacji – na poziomie 0, w okolicy hipermarketu Carrefour. Nowe otwarcie to również moc atrakcji dla dzieci i promocje. Do 12 lutego klienci mogą liczyć na 20% zniżki na ubrania, buty, zabawki i akcesoria niemowlęce. W najbliższych dniach na najmłodszych czekają również interesujące animacje, tj. balonowe zoo czy warsztaty z ozdabiania przypinek.

– Obok nowego salonu SMYK z pewnością nie da się przejść obojętnie. Cieszymy się, że ta popularna marka, zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, postanowiła jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją obecność w Magnolia Park. SMYK to nie tylko sklep, ale cała kraina, w której spełniają się dziecięce marzenia – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektorka centrum handlowego Magnolia Park i dodaje, że obecny salon SMYK otwarty jest w standardowych godzinach Magnolia Park i już zaprasza na zakupy.  

SMYK to kultowa marka, której produkty już od 40 lat goszczą w pokojach dzieci nie tylko w Polsce, ale i w Europie oraz na Bliskim Wschodzie. SMYK oferuje szeroki wybór odzieży, obuwia, zabawek i akcesoriów dla dzieci w wieku 0-14 lat. W salonach SMYK można kupić produkty marek własnych SMYKA – ubrania Cool Club oraz zabawki i akcesoria niemowlęce Smiki, a także produkty znanych i lubianych międzynarodowych producentów zabawek, tj. Lego, Mattel czy Hasbro.

Ostatnie na stronie

NIE PRZEGAP