OSTATNIE

Tragiczny wypadek na Sobieskiego. Kierowca porsche uciekł

Wczoraj po godzinie 21:00 wrocławscy policjanci zostali skierowani do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Jana III Sobieskiego. W wypadku tym brały udział dwa pojazdy osobowe. Niestety jeden z uczestników, kierujący samochodem marki Daewoo, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Natomiast osoba bądź osoby podróżujące drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut – marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Mundurowi chwilę później zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym wypadkiem. Policjanci zwracają się z apelem do osób, które mają informację na temat przebiegu tego zdarzenia bądź osób w nim uczestniczących o kontakt pod nr 47 87 128 20 lub 112.

W piątek na ulicy Sobieskiego doszło to tragicznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że samochody poruszały się w kierunku centrum, a do wypadku doszło na wysokości ulicy Wilanowskiej.

Niestety pomimo podjętej reanimacji, kierujący pojazdem marki Daewoo poniósł śmierć, a osoba bądź osoby przemieszczające się drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut – marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Policjanci w wyniku prowadzonych natychmiastowo działań zatrzymali 31-latka mogącego mieć związek z tym wypadkiem.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, brali w nich udział policyjni technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego, a także przewodnicy z psami służbowymi.

Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładny przebieg i okoliczności tego wypadu, sprawdzają między innymi, czy pojazdem marki Porsche podróżowały inne osoby.

Mundurowi zwracają się ponadto z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informację na temat jego przebiegu bądź osób w nim uczestniczących o kontakt pod numer 47 87 128 20 lub 112. Każdy informacja będzie skrupulatnie weryfikowana przez policjantów.

Ostatnie na stronie

NIE PRZEGAP